
АЗП з FM-модулятором BOROFONE BC41 Eminency QC3.0 Car BT FM transmitter 18W Black 8525500090
- Немає в наявності
- Код: 6974443382884
213,95 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 кг |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Вихідний струм | 5 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | BC41 Eminency |
| Особливості | Дисплей, FM-Launcher, Bluetooth 5.0 |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 213,95 ₴







