
Бездротовий зарядний пристрій з кулером для мобільного Baseus MagPro II Series Ultra-Thin Magnetic Phone Cooler (with Wireless
- Немає в наявності
- Код: B10572900121-00
1 745,65 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідна напруга | 5 V; 7.5 V; 10 V; 15 V |
| Вихідна потужність | 15 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | MagPro II Series |
| Тип | Бездротовий зарядний пристрій |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Не заявлено сиропником |
- Ціна: 1 745,65 ₴






