
Дитячий cмарт-годинник Hoco Y100 36mm. SIM 2G. 400 mAh. IP65 Black
- Немає в наявності
- Код: 6942007625623
787,56 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Бездротові інтерфейси | LBS, 2G |
| Вага | 44 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | Y100 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 Mb |
| Розмір дисплею | 36 mm |
| Розміри | 46 × 40 × 16 мм |
| Спосіб зарядки | дротовий |
| Тип живлення | 11692 |
| Флеш пам'ять | 32 Mb |
| Функції | Вологозахист IP65, здійснення дзвінків, ліхтарик |
| Колір | 7073 |
| Час роботи | 2 – 3 дні |
- Ціна: 787,56 ₴




