
Смарт-годинник HK 10 Pro Plus 46mm. 260 mAh. IP67+Amoled Gold-Black
- Немає в наявності
- Код: HK10P+3GB
1 720,55 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HK Instruments |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 260 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Застосунок | WearFit |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Цинковий сплав + IML |
| Мoдель | 10 Pro Plus IP67+Amoled |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Розмір дисплею | 46 mm |
| Спосіб зарядки | бездротовий |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип живлення | 11692 |
| Функції | IP67, Bluetooth-дзвінки, моніторинг сну, відстеження пульсу й тиску, нагадування про малорухливий стиль життя, ШІ, відтворення музики тощо |
| Колір | Gold-Black |
| Час роботи | до 5 днів |
- Ціна: 1 720,55 ₴







