
Смарт-годинник IWO W7 40mm. 400 mAh. IP67 Amoled Black
- Немає в наявності
- Код: W7black
1 397,02 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IWO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Застосунок | Da Fit |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | W7 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Розмір дисплею | 40 mm |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Сумісна система | Android 5.0 та вище; iOS 10.0 та вище |
| Тип живлення | 11692 |
| Флеш пам'ять | 128 Mb |
| Функції | Мультиспортивний режим, крокомір, моніторинг сну, Bluetooth-дзвінки |
| Колір | 7073 |
| Час роботи | до 7 днів |
- Ціна: 1 397,02 ₴






