
Смарт-годинник Fendior Z03 Pro 49mm. 200 mAh. IP65 Mint
- Немає в наявності
- Код: Z03PMint
595,94 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Застосунок | Hryfine |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | Z03 Pro |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Виробник | Fendior |
| Розмір дисплею | 2.04" |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип живлення | 11692 |
| Функції | Мультиспортивний режим, крокомір, моніторинг сну, Bluetooth-дзвінки |
| Колір | Mint |
| Час роботи | 3 – 5 днів |
- Ціна: 595,94 ₴







