
Смарт-годинник HK 9 Pro Max Plus 45mm. 230 mAh. IP67 Amoled Black
- Немає в наявності
- Код: HK9PMMINIBLACK
1 638,85 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HK Instruments |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 230 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Вага | 56 г кг |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Застосунок | WearFit Pro |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 9 Pro Max Plus |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Розмір дисплею | 45 mm |
| Спосіб зарядки | бездротовий |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип живлення | 11692 |
| Функції | Здійснення дзвінків, вологозахист IP67, фітнес-трекер, вимірювання серцевого ритму, моніторинг кисню в крові, моніторинг сну, ChatGPT |
| Колір | 7073 |
| Час роботи | до 5 днів |
- Ціна: 1 638,85 ₴







