
Смарт-годинник IWO X22 1.46". 330 mAh, IP68 Black
- Немає в наявності
- Код: IWOX22SGR
1 099,51 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IWO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 330 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Вага | 31.3 г кг |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Застосунок | Da Fit |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | IWO X22 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 640 Kb |
| Розмір дисплею | 1.46" |
| Розміри | 48.5 × 12.5 мм |
| Спосіб зарядки | Магнітний з'єднувач |
| Сумісна система | Android 5.0 та вище; iOS 10.0 та вище |
| Тип живлення | 11692 |
| Флеш пам'ять | 128 Mb |
| Функції | IP68, моніторинг сну, вимірювання тиску, вимірювання кисню в крові, секундомір, спортивний режим, крокомір, Bluetooth-дзвінки тощо |
| Колір | Smoky Gray |
| Час роботи | 5 – 7 днів |
- Ціна: 1 099,51 ₴






