
Нічник-світильник Yeelight Xiaomi Black А20 4000K із датчиком руху
- Немає в наявності
- Код: YLBGD-0044
540,06 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Нічник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 900 mAh |
| Вид встановлення | на стіну, стелю, підлогу, будь-яку рівну поверхню чи меблі |
| Димерування (регулювання яскравості) | з димеруванням |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав + пластик |
| Мoдель | A20 4000K |
| Особливості | Датчик руху |
| Міцність | 1.2 W Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | вбудований світлодіод (LED) |
- Ціна: 540,06 ₴





