
Очищувач повітря Xiaomi Mijia Desktop Air Purifier + (перехідник на EU розетку)
- Немає в наявності
- Код: AC-M9-SC
3 943,59 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Очисник |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 2.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Індикатор включення |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Desktop Air Purifier |
| Площа обслуговування | 4.5 м2 |
| Міцність | 6 W Вт |
| Продуктивність | 50 м³/год куб. м/год |
| Розміри | 332 × 300 × 101 мм |
| Тип живлення | Від мережі |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Колір | white |
- Ціна: 3 943,59 ₴




