
Світильник Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp Dark Gray
- Немає в наявності
- Код: DGRAD-0G
371,19 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 350 mAh |
| Вид встановлення | кріпиться за стіл |
| Димерування (регулювання яскравості) | з димеруванням |
| Кабель | MicroUSB |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Comfort Reading Mini Clip Lamp |
| Особливості | 3 режими роботи, бездротова |
| Міцність | 3 W Вт |
| Розміри | 290×4×30 мм |
| Температура кольору | 4000K |
| Тип джерела світла | вбудований світлодіод (LED) |
| Колір | Білий-нейтральний-теплий |
| Час заряджання | 2 роки |
- Ціна: 371,19 ₴



