
Світлодіодна лампа на акумуляторах бренду DP LED-713
- Немає в наявності
- Код: LED-713
392,97 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DP |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1300 mAh |
| Вид встановлення | Підлоговий; настільний; настінний |
| Кількість ламп освітлення | 21 світлодіод |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | LED-713 |
| Особливості | 2 режими роботи (100 %, 50 %) |
| Міцність | 2.1 W Вт |
| Розміри | 17.5 × 5.5 × 4.5 см |
| Світловий потік | 800 lm |
| Тип джерела світла | вбудований світлодіод (LED) |
- Ціна: 392,97 ₴








