
Зовнішній жорсткий диск PHD External 2.5'' ADATA USB 3.1 DashDrive Classic HV620S 4TB Slim Black
- Немає в наявності
- Код: AHV620S-4TU31-CBK
6 547,58 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність накопичувача | 4000 |
| Вага | 152 кг |
| Інтерфейс | USB 3.1 Gen 1 |
| Колір диска | Чорний |
| Комплект постачання | Кабель USB 3.1 Gen1 |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Модель диска | HV620S |
| Обсяг буфера | 64 Mb |
| Розміри | 115 x 78 x 11.5 мм |
| Технологія | HDD |
| Тип живлення | USB |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 |
| Швидкість передавання даних | 5 Gbit/s |
- Ціна: 6 547,58 ₴


