
Портативний SSD ADATA SC610 500GB USB 3.2 550/500Mb/s Black
- Немає в наявності
- Код: SC610-500G-CBK/RD
1 733,30 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | portable |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 2 |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | 500 |
| Максимальна швидкість читання | 550 |
| Модель SSD | SC610 |
| Розміри | 67.3 × 23.5 × 0.2 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Зовнішній |
- Ціна: 1 733,30 ₴





