
Накопичувач SSD M.2 Kingston NV3 500GB NVMe 2280 PCIe 4.0 x4 3D NAND
- Немає в наявності
- Код: SNV3S/500G
6 131,92 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Total Bytes Written | 160 |
| Вага | 7 кг |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 × 4 NVMe |
| Колір SSD | Синій |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Максимальна швидкість запису | 3000 |
| Максимальна швидкість читання | до 5000 Mb/s |
| Модель SSD | NV3 |
| Розміри | 80 × 22 × 2.3 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Типорозмір M2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Час напрацювання на відмову | 2 000 000 годин |
- Ціна: 6 131,92 ₴


