
Накопичувач SSD Kingston SSDNow A400 240GB 2.5" SATAIII 3D NAND
- Немає в наявності
- Код: SA400S37/240G
4 013,54 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 41 кг |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Максимальна швидкість запису | 450 |
| Максимальна швидкість читання | 500 |
| Модель SSD | A400 |
| Об'єм накопичувача | 240 |
| Розміри | 100×69×7 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 |
- Ціна: 4 013,54 ₴




