
Накопичувач SSD Apacer AS350X 512GB 2.5" 7mm SATAIII 3D NAND
- Немає в наявності
- Код: AP512GAS350XR-1
4 002,86 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AS350X — це найновіший твердотілий накопичувач Apacer. Він має інтерфейс SATA III нового покоління і забезпечує швидкість передачі 6 Гб/с, що дозволяє досягти швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с.ВІДМІННИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ АПГРЕЙДУВисокошвидкісний доступ моделі AS350X також пропонує додаткові обчислювальні можливості. Завантаження та виконання програми триватиме лише кілька секунд.Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer, користувачі можуть відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат.ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬAS350X має збільшений термін служби, а також оптимізовану стабільність роботи, яка зберігатиметься навіть після багатьох років використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 46 кг |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | 540 |
| Максимальна швидкість читання | 560 |
| Модель SSD | AS350X |
| Об'єм накопичувача | 512 |
| Розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин |
- Ціна: 4 002,86 ₴



