
Накопичувач SSD Apacer AS350 512GB 2.5" 7mm SATAIII Standard
- Немає в наявності
- Код: AP512GAS350-1
4 002,86 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Apacer AS350 512GB 2.5" 7mm SATAIII Standard — твердотільний накопичувач Apacer. Він використовує нове покоління інтерфейсу SATA III і забезпечує швидкість передачі 6 Гбіт/с, що дозволяє досягати швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с.НОМЕР ОДИН ДЛЯ ОНОВЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРАЗавантаження та виконання програми на комп’ютері відбуватимуться лише за кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню Apacer SSD Utility користувачі можуть без додаткових витрат відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків.ЧУДОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ З ОПТИМІЗОВАНОЮ ДОВГОВІЧНІСТЮ ТА СТАБІЛЬНІСТЮAS350 має подовжений термін служби з покращеною стабільністю роботи, зберігаючи постійну продуктивність навіть після багатьох років використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Total Bytes Written | 320 |
| Вага | 46 кг |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | 540 |
| Максимальна швидкість читання | 560 |
| Модель SSD | AS350 Standard |
| Об'єм накопичувача | 512 |
| Розміри | 100 × 69.85 × 6.9 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин |
- Ціна: 4 002,86 ₴




