
Мережевий зарядний пристрій HOCO C106A Leisure single port charger 10,5W White
- Немає в наявності
- Код: 6931474783882
75,81 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 10.5 W |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | C106A Leisure |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 75,81 ₴








