
Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Charger 2U 10.5W EU White
- Немає в наявності
- Код: CCXJ010202
216,27 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 48 кг |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 10.5 W |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | Compact Charger 2U |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 216,27 ₴





