
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS51A Absolute dual-port charger Black
- Немає в наявності
- Код: 6941991116100
103,60 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39 г кг |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 12 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | BAS51A |
| Колір | Black |
- Ціна: 103,60 ₴








