
Мережевий зарядний пристрій Vention 1-port USB Wall Charger(12W) EU-Plug Black (FAAB0-EU)
- Немає в наявності
- Код: FAAB0-EU
221,80 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 12 W |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | FAAB0-EU |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 221,80 ₴


