
Мережевий зарядний пристрій HOCO N42 Elogiado dual-port PD45W(2C) charger Black
- Немає в наявності
- Код: 6942007617086
487,59 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 кг |
| Вихід | 2.25 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 45 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | N42 Elogiado |
| Колір | 7073 |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 487,59 ₴





