
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C109A(PD20W) Fighter single port PD20W charger set(C to iP) White
- Немає в наявності
- Код: 6942007656665
146,85 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 71 кг |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | C109A(PD20W) |
| Колір | white |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
- Ціна: 146,85 ₴








