
Мережевий зарядний пристрій з кабелем Baseus Super Si 1C 20W With Simple Wisdom Data Cable Type-C/iP 1m Blue
- Немає в наявності
- Код: TZCCSUP-B03
449,66 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | Baseus Super Si |
| Колір | Блакитний |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 449,66 ₴



