
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BAS54A Absolute PD20W+QC3.0 charger (EU) Black
- Немає в наявності
- Код: 6941991116209
149,21 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | BAS55A Absolute |
| Колір | 7073 |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 149,21 ₴


