
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA70A Quick three-port PD20W(1C2A) charger set(C to iP) White
- Немає в наявності
- Код: 6941991101410
253,91 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 67 кг |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | BA70A |
| Колір | white |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
- Ціна: 253,91 ₴








