
Мережевий зарядний пристрій Xiaomi 22.5W Power Adapter (Type-A) EU
- Немає в наявності
- Код: BHR7757EU
354,16 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 61 кг |
| Вихідна потужність | 22.5 W |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.6 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | 22.5W (Type-A) EU |
| Колір | white |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge |
- Ціна: 354,16 ₴



