
Мережевий зарядний пристрій з кабелем Baseus Super Si Quick Charger 1C 25W EU Sets White( Mini White Cable Type-C to Type-C 3A 1m
- Немає в наявності
- Код: TZCCSUP-L02
480 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Вихідна потужність | 25 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | Baseus Super Si |
| Колір | 7068 |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 480 ₴





