
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A33 QC18W (USB-A+USB-A) dual port charger White
- Немає в наявності
- Код: 6974316281412
277,68 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідний роз'єм | USB-A; USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.6 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | A33 |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 277,68 ₴


