
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BAS72A Source single port QC3.0 charger set(Micro) Black
- Немає в наявності
- Код: 6941991122651
99,24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 65 кг |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | BAS72A |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Quick Charge; FCP; AFC |
- Ціна: 99,24 ₴



