
Мережевий зарядний пристрій Baseus Palm Fast Charger C+U 20W EU Moon White
- Немає в наявності
- Код: P10111608213-00
295,64 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 54 кг |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | Palm C+U |
| Колір | white |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 295,64 ₴




