
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C94A Metro single port PD20W charger White
- Немає в наявності
- Код: 6931474762177
184,76 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 48 кг |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | PC |
| Мoдель | C94A |
| Колір | white |
| Швидке заряджання | Power Delivery 20 W; PPS; Quick Charge 2.0/3.0; AFC; FCP |
- Ціна: 184,76 ₴




