
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO N42 Elogiado dual-port PD45W(2C) charger set(C to iP) White
- Немає в наявності
- Код: 6942007617116
565,06 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 г кг |
| Вихід | 2.25 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 45 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | N42 Elogiado |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 565,06 ₴





