
Мережевий зарядний пристрій Baseus PicoGo GaN Fast Charger 1C 45W EU Cosmic Black
- Немає в наявності
- Код: P10176800123-00
751,69 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 90 г кг |
| Вихід | 3 A |
| Вихідна напруга | 5 V; 9 V; 10 V; 12 V; 15 V; 20 V |
| Вихідна потужність | 45 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | PicoGo GaN Fast Charge |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery 2.0/3.0; Quick Charge 3.0; PPS |
- Ціна: 751,69 ₴






