
Мережевий зарядний пристрій Xiaomi Turbo Charging 45W White
- Немає в наявності
- Код: BHR07SLEU
589,42 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 45 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.1 А; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Turbo |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | white |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 589,42 ₴






