
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA87A Flare star PD65W+QC3.0 charger set(C to C) Black
- Немає в наявності
- Код: 6941991117572
472,12 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 118 г кг |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | Type-C/Type-C (100W) |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | BA87A |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
- Ціна: 472,12 ₴




