
Мережевий зарядний пристрій ESSAGER Ultra Thin Gan 65W 1C1A BLACK
- Немає в наявності
- Код: ECT65W-QCB01-Z
720,37 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 90 кг |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.6 А; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | Ultra Thin Gan |
| Колір | 7073 |
| Швидке заряджання | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 3.0; FCP; AFC |
- Ціна: 720,37 ₴



