
Мережевий зарядний пристрій Xiaomi 90W HyperCharge Power Adapter(3-Port) EU
- Немає в наявності
- Код: BHR087MEU
1 381,02 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 6.1 A |
| Вихідна напруга | 5 V; 9 V; 10 V; 12 V; 15 V; 20 V |
| Вихідна потужність | 90 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 2.0 А; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | HyperCharge |
| Колір | white |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge |
- Ціна: 1 381,02 ₴


