
Мережевий зарядний пристрій Baseus Cube Pro Fast Charger 2C+U 65W EU Cluster Black
- Немає в наявності
- Код: P10152301113-00
989,11 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 154 г кг |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | Cube Pro 65W |
| Колір | Cluster Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge |
- Ціна: 989,11 ₴









