
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN2 Pro Quick Charger 2C+2U 100W EU Black
- Немає в наявності
- Код: CCGAN2P-L01
1 911,92 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 5 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 100 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | GaN2 Pro Quick Charger |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидке заряджання | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
- Ціна: 1 911,92 ₴







