
Мережевий зарядний пристрій з кабелем Baseus GaN5 Pro Digital Fast Charger 2C+U 160W Cluster Black (With Superior Charging Data
- Немає в наявності
- Код: P10110825113-00
2 462,27 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 264 г кг |
| Вихід | 5 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 160 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | GaN5 Pro Fast Charge |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
- Ціна: 2 462,27 ₴







