
Автомобільний пуско-зарядний пристрій Baseus Super Energy Alpha Series Jump Starter 600A Cosmic Black
- Немає в наявності
- Код: C00259200121-00
1 719,75 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Інтерфейс | USB Type-C |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Колір | Cosmic-Black |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | Energy Alpha Series Jump Starter 600A |
| Особливості | Відповідні моделі авто: бензинові двигуни до 4,0 л або дизельні двигуни до 2,5 л |
| Пусковий струм | 600 А |
| Підключення до мережі автомобіля | Роз'єми-«крокодили» |
| Робоча напруга | 5 V |
- Ціна: 1 719,75 ₴








