
Автомобільний насос Baseus PrimeTrip Series Portable Bike Pump Cosmic Black
- Немає в наявності
- Код: C11169000121-00
1 814 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1750 mAh |
| Вага | 659 г кг |
| Гарантійний термін | 24 міска |
| Діапазон тиску при накачуванні | 0.2 – 150 PSI |
| Колір насосів | Cosmic-Black |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальний споживаний струм | 1.5 A |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Манометр | цифровий |
| Мoдель | PrimeTrip Series |
| Напруга | 5 V |
| Міцність | До 45 W Вт |
| Продуктивність | Не заявлено сиропником куб. м/год |
| Розміри | 80×2×75 мм |
| Температура експлуатації | Не заявлено сиропником |
| Тип | Портативний |
| Тип живлення | Акумулятор Li-Ion |
| Цикл роботи | Не заявлено сиропником |
| Час заряджання | Не заявлено сиропником |
| Шланг подачі повітря | Не заявлено сиропником |
- Ціна: 1 814 ₴









