
Автомобільний насос BOROFONE FC1 Flow intelligent air pump Black Gray
- Немає в наявності
- Код: 6941991112485
796,26 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | Працює від мережі |
| Вага | 530 г кг |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Діапазон тиску при накачуванні | 0 – 160 PSI |
| Колір насосів | Black-Gray |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальний споживаний струм | 3 А |
| Максимальний тиск | 10.2 атм |
| Манометр | цифровий |
| Мoдель | FC1 |
| Напруга | 12 V |
| Особливості | вбудований ліхтарик |
| Міцність | 120 W Вт |
| Продуктивність | Не заявлено сиропником куб. м/год |
| Розміри | 171 × 53 × 52 мм |
| Температура експлуатації | Не заявлено сиропником |
| Тип | Портативний |
| Тип живлення | прикурювач |
| Цикл роботи | 15 хв |
| Час заряджання | Не заявлено сиропником |
| Шланг подачі повітря | 0.3 м |
- Ціна: 796,26 ₴








