
Відеореєстратор HOCO DV5 Driving recorder with 3-inch display
- Немає в наявності
- Код: 6942007619738
1 536,76 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Вага | 90.5 г кг |
| Дисплей | 3" |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кут огляду | 140° |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 × 1080) |
| Мoдель | DV5 |
| Підтримка карти пам'яті | До 128GB |
| Тип живлення | акумулятор + від мережі |
| Колір | Iron-Gray |
- Ціна: 1 536,76 ₴








