
Відеореєстратор HOCO DV14 3-inch screen display driving recorder(720P)
- Немає в наявності
- Код: 6942007653961
1 045,77 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Дисплей | 3" |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кут огляду | 120° |
| Максимальна роздільна здатність відео | HD (1280 × 720) |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | DV14 |
| Підтримка карти пам'яті | До 64GB |
| Розміри | 88 × 51 × 34 мм |
| Тип живлення | Від автомобільного прикурювача |
| Колір | Black |
- Ціна: 1 045,77 ₴








