
Маршрутизатор HOCO HI30 WiFi4 wireless router EU
- Немає в наявності
- Код: 6942007640688
755,16 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | 1 × WAN RJ45; 3 × LAN RJ45 |
| Вага | 118 кг |
| Захист інформації | WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Коефіцієнт посилення антени | 5 dBi |
| Комплект постачання | Маршрутизатор; адаптер живлення EU; документація |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість антен | 3 |
| Мoдель | HI30 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Mb |
| Особливості | Вертикальне, горизонтальне або настінне встановлення |
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 4 |
| Міцність | 4 W Вт |
| Розміри | 186.5 × 110 × 223 мм |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Тип живлення | Від мережі |
| Флеш пам'ять | 2 Mb |
| Колір | 7068 |
| Частота | 2.4 GHz |
| Швидкість LAN портів | 10/100 Mbit/s |
| Швидкість передавання даних | 300 Mbit/s |
- Ціна: 755,16 ₴








