
Селфі-монопод HOCO K20 Prior live broadcast holder Black
- Немає в наявності
- Код: 6942007604116
234,69 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Селфі-монопод HOCO K20 Prior live broadcast holder Black розкладається в штатив з підвищеною стійкістю, а тому ідеально підходить для проведення прямих ефірів.ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:− знімний пульт дистанційного керування;
− віддалена зйомка: через Bluetooth 4.2;
− максимальна довжина: 98 см;
− розмір у складеному вигляді: 32 х 50 х 190 мм;
− допустимий розмір смартфона: 4.5–7 дюймів;
− стійкий штатив із 4 ніжками;
− наявність затиску для смартфонів;
− матеріал: АБС-пластик + нержавіюча сталь.ЗРУЧНИЙ МОНОПІДРозсувна селфі-палиця з максимальною висотою 98 см збільшує охоплення під час зйомки. Для віддаленого керування є знімний пульт, а для селфі його зручно вставити назад у ручку. HOCO K20 компактний та легкий, тому без проблем поміщається у сумку.ВІДМІННО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ЕФІРІВ І ВИКОРИСТАННЯ НА ВУЛИЦІМонопод розкладається в штатив з 4 ніжками та додатковими опорами, що гарантує стабільність конструкції та високу якість зображення під час ефіру. Крім того, HOCO K20 буде зручно використовувати на вулиці, так як він не падатиме від найменшого вітерця, поки ви з друзями позируете для фото.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Монопод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 70 mAh |
| Вага | 176 г кг |
| Гарантійний термін | 24 міска |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик + нержавіюча сталь |
| Мoдель | K20 |
| Особливості | Вертикальна й горизонтальна зйомка, максимальна довжина — 98см, пульт дистанційного керування |
| Розміри | 32×50×190 мм |
| Сумісність | Зі смартфонами з шириною 62 – 90 мм |
| Тип кріплення | Затискач |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 234,69 ₴








