
Штатив-тримач Ulanzi Vijim STAND-UP EXTENDABLE STAND (UV-2952 LS09)
- Немає в наявності
- Код: 2952
1 470,10 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна легка стійка для смартфона, екшн-камери або навіть проектора. Проста конструкція легка в підготовці до роботи.Відмінною особливістю комплекту є кругла основа. LS09 буде стійка на будь-якій рівній поверхні і відмінно підійде як для столу, так і для підлоги.У комплекті передбачена кульова голова за допомогою якої можна регулювати кут нахилу і орієнтацію встановленого обладнання.Кульова головка має універсальний адаптер ¼ сумісний з легкими dslr, дзеркальними фотоапаратами, кільцевим світлом, світлодіодним відеоосвітленням, веб-камерою. Ідеально підходить для телефонної фотозйомки, відеозйомки, мистецтва, кулінарного відеозапису, відеозйомки, відеоблогів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Вага | 1.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота штативу | 80 см |
| Гарантійний термін | 3 міска |
| Колір штативу | 7073 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Aluminum alloy + Iron + ABC |
| Мoдель | LS09 |
| Тип кріплення | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Штатив |
- Ціна: 1 470,10 ₴









